18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
» Uudised

Pärnu VK vs. RTU 3:1 Veerandfinaal jätkub laupäeval Riias

Pärnu VK alistas neljapäeva õhtul veerandfinaalseeria avamängus kodusaalis Riia Tehnikaülikooli 3:1 (26:24, 25:16, 19:25, 25:17) Selle paari selged favoriidid pärnakad olid veidi hädas esimeses geimis, kus mängumasin saadi käima alles 18:21 kaotusseisult. Mängumeeste punktide mängimisel eksis kodumeeskond lätlastest siiski vähem ja nii tuli tasavägise geimi võit punktidega 26:24. teine geim tuli juba kindlalt 25:16. Aga see ilmselt ka uinutas, sest kolmandas tunnistati RTU paremust 19:25. Neljandas geimis Avo Keele hoolealused enam nalja ei teinud ja see võideti 25:17. Pärnakate resultatiivseim oli Robert Juchnevic 23 punktiga (kasutegur +14), rünnakul lõi leedukas ära 19 tõstet 31-st, mis teeb rünnakuprotsendiks igati korraliku 61%. Taavet Leppik toetas omasid 15 punktiga.

Seeria jätkub laupäeval Riias, kui pärast seda kohtumist on üldseis viigis, toimub otsustav kolmas pühapäeval Pärnu spordihallis.