Veerandfinaali avalahing oli triller, 0:2 kaotusseisust alistas Pärnu VK Daugavpilsi.

Cronimet liiga veerandfinaali avamängus alistas Pärnu Võrkpalliklubi kolmapäeva õhtul võõrsil 3:2 (20:25, 21:25, 25:21, 25:22, 15:10) Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme.

Tony Tammiksaar kerkis Pärnu parimaks 17 punktiga (-3), Siim Olavi Rantanen lisas 15 punkti (+13) ja Toms Švans 14 punkti (+6). Pärnu vastuvõtt oli 40% ja rünnakuid lahendati 39-protsendiliselt, blokiga teeniti 10 ja serviga 10 punkti (eksiti 27 servil).

Daugavpilsi poolel kogus Armands Rokjans 16 punkti (+6). Lätlaste vastuvõtt oli 55% ja rünnak 43%, blokk saadi Pärnu rünnakutele ette 12 korral ja servil löödi 6 ässa ja eksiti 19 servil.

Korduskohtumine peetakse Pärnu spordihallis sel pühapäeval, 25. veebruaril kell 17.00. Pärnu vajab finaalturniirile edasipääsuks ükskõik mis skooriga võitu, 2:3 kaotuse korral mängitakse kuldne geim.