Pärnu langes Cronimet liigast dramaatilse heitluse järel, kodusaalis kaotati kordusmäng 2:3 ja selle järel ka kuldne geim.

Cronimet liiga veerandfinaalis pidi Pärnu VK tunnistama Ezerzeme/DU nappi paremust.

Kolmapäeval võõrsil Ülikool/Ezerzeme üle 3:2 võidu teeninud Pärnu Võrkpalliklubi kaotas pühapäeva õhtul Pärnu spordihallis rekordilise 815 silmpaari ees dramaatilise mängu 2:3 (25/13 17/25 28/30 25/21 11/15) ning jäi seejärel vastasele tulemusega 9:15 alla ka kuldses geimis.

Pärnakatele lõppes Cronimet liiga 6.kohaga. 1. ja 2. märtsil Tallinnas toimuvale Final 4-i jõudsid Selver/Taltech, Bigbank Tartu, Ezereme/DU ja Jekabpils Luši.

Pärnu VK meeskonna hooaeg jätkub Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriaga, kus kohtutakse Selver/Taltechiga. Võõrsil mängud on 14. ja 21.märtsil, kodumängud 17. ja vajadusel 24.märtsil. Seeria on kolme võiduni.