missing « custom component » marker!

Nädalavahetusel kodumängud. Pane tähele! Laupäeval mäng kell 15 ja pühapäeval kell 19 (0)

27.10.2020
» »

Pärnu VK langes kuldse geimi järel (0)

Laupäeval selgus esimene poolfinalist Aadu Luukase karikavõistlustel, kui Selver Tallinn alistas Audentese spordikeskuses Pärnu Võrkpalliklubi 3:1 ning pääses tänu kuldsele geimile poolfinaali.

Pärnu VK meeskonnal oli avamängust kaasas 3:1 võit, mis tähendas, et Selver vajas esmalt mänguvõitu. See saadigi tulemusega 3:1 (25:19, 25:27, 25:18, 25:18). Nii pidi edasipääseja selgitama kuldne geim, kus oli tulemusega 15:9 parem samuti kodusaalis mänginud Selver.

Avo Keele meeskonnal oli puudu põhilibero Silver Maar, kes läbib ajateenistust. Tema asemel mängis libero positsioonil Pärnu põhisidemängija Martti Keel ning sidemängijana tegutses noor Richard Voogel. Keel vahetati aga neljandas geimis välja ning tema asemel asus libero kohale nurgaründaja Taavet Leppik ning Leppiku asemel sekkus omakorda Tony Tammiksaar.

Pärnu poolel kogus Kristaps Platacs 21 punkti (+9), 11 silma (+4) panustas Atvars Ozolins ja 8 nii Leppik kui Toms Švans (+2 ja +4). Pärnu vastuvõtt oli 39%, rünnak 37%, blokipunkte teeniti 4 ning servipunkte 5 (eksiti 13 pallingul).

Selveri meeskonna resultatiivseimana tõi 23 punkti (+14) Andrus Raadik, 19 silma (+10) lisas oliber Orav ning 17 punkti (+5) Renee Teppan. Selveri vastuvõtt oli 61%, rünnak 54%, blokiga saadi 9 punkti ning servil löödi 8 ässa (4 läks Orava ja 3 Renet Vankri nimele) ja eksiti 24 pallingul.

Pärnu VK järgmised mängud juba sel nädalavahetusel. Credit24 Meistriliiga mängudes võõrustatakse Pärnu spordihallis laupäeval, 31.10 kell 15 Biolars/Jelgavat ja pühapäeval, 1.11 kell 19 RTU/Robezsardze/Jurmalat.

26.10.2020
» »

Pärnu Võrkpalliklubi teenis pühapäeval kodusaalis võidulisa ning kerkis liigatabelis kolmandale kohale. (0)

Avo Keele hoolealused said kodusaalis 3:0 (25:23, 25:19, 26:24) võidu Leedu klubi Gargzdai Amber-Arlanga üle. Pärnu poolel kogus enim punkte Taavet Leppik, kelle kontole kanti 12 silma (+9), 11 punkti (+4) lisas Kristaps Platacs ja 8 (+2) Atvars Ozolins. Pärnu vastuvõtt oli 49%, rünnak 39%, blokiga teeniti 9 ja serviga 10 punkti (ka servivigu tehti 10). Seejuures tegutses Pärnu sidemängijana 19-aastane Richard Voogel. Kaitseväes teenivat reamees Silver Maari asendas liberona 18-aastane Karl Mattias Prangli, kellele oli see debüüt meeste võistkonnas.

Amber-Arlanga resultatiivseimad olid võrdselt 11 punktiga Patrikas Stankevicius ja Sergey Rudenko. Leedu klubi vastuvõtt oli 43%, rünnakuid lahendati 40-protsendiliselt, blokipunkte kogunes 10 ning servil löödi 3 ässa ja eksiti 14 pallingul.

Pärnu VK meeskonnal neljast mängust kaks võitu ja kaks kaotust ning koos 7 punkti, mis annab kaotusteta jätkavate Saaremaa Võrkpalliklubi (teistest mäng rohkem peetud, 15 punkti) ja Jekabpilsi Luši (10 punkti) järel kolmanda koha. Neljas on Bigbank Tartu 6 punktiga ja viies samuti 6 punkti kogunud TalTech. Eesti klubidest hoiab Selver Tallinn 4 punktiga seitsmendat kohta.

Pärnu VK meeskonna järgmised liigamängud on 31.10 ja 1.11, enne veel kohtutakse võõrsil 24.10 Aadu Luukase karika veerandfinaali kordusmängus Tallinna Selveriga.