Pronksiseeria lõppes 0:3. Pärnu VK jäi medalita.

Laupäeval selgus meeste Eesti meistrivõistluste pronksmedali omanik, kui seeria kolmandas kohtumises alistas Võru Barrus Võrkpalliklubi kodusaalis 400-pealise publiku silme all 3:0 (25/18 25/18 25/23) Pärnu Võrkpalliklubi ja võitis seeria mängudega 3:0.

Mängu käik:

Mäng oli suuresti algusest lõpuni Oliver Lüütsepa juhendatava Võru meeskonna kontrolli all. Avageimis viis Matthew Slivinski Võru 15:9 ette ja tagasi enam ei vaadatud – geim võideti 25:18. Teises vaatuses oli tasavägine vaid algus, kuid 5:5 seisult sai kodumeeskond 3 punkti järjest. Edu suudeti hoida lõpuni ja geim läks Barrusele tulemusega 25:18. Kolmandas geimis haaras Võru John Hatchi vedamisel 8:3 edu, ent Pärnu jõudis 16:16 viigini. Geimi teine pool oli tasavägine, ent 20:20 seisult tegutsesid Võru mehed kindlamalt ja võitsid selle vaatuse tulemusega 25:22.

Pärnu edukaim oli 14 punktiga (+9) Hindrek Pulk, 11 punkti (+2) kanti Kaur Erik Kaisi arvele. Pärnu vastuvõtt oli 60%, rünnak 41%, blokist saadi 5 ja servilt 3 punkti (16 viga).

Võitjameeskonna resultatiivseimaks kerkis 16 punktiga (+10) Matthew Slivinski, John Hatch lisas 10 silma (+7) ja Sten Perillus 8 punkti (+7). Võru vastuvõtt oli 44% ja rünnak 46%, blokist saadi 10 punkti ja servil löödi 6 ässa ja eksiti 13 pallingul.

Autor: volley.ee