Lõpuks saime Tartust jagu, pühapäeval kodus kuiv kaotus Võrule.

Reede õhtul Tartu Ülikooli spordihoones Tartu Bigbanki ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel peetud mäng venis viiegeimiliseks ja 3:2 (19:25, 30:28, 18:25, 25:15, 15:13) võidu sai lõpuks võõrsil mänginud Pärnu meeskond. Kohtumine lõppes seejuures Pärnu noore tempomehe Kristo-Joosep Petersoni õnneliku serviässa järel, kui pall võrgutrossist Tartu poolele maha kukkus.

Mõlema meeskonna ridades oli mitmeid kadusid ja nii said oma võimaluse ka esiliigast appi toodud mängijad või vahetusmehed. Pärnu resultatiivseimaks tõusis 30 punktiga (+15) Andrus Raadik, 14 silma jäi Ivory Õuekallase arvele (+1) ja Siim Rantanen panustas 10 punktiga (+1). Pärnu vastuvõtt oli 49% ja rünnak 45%, blokipunkte saadi 12 ja servipunkte 9 (eksiti 22 servil).

Bigbanki parim oli 23 punktiga (+18) Andris Širjakovs, Timo Lõhmus lisas 16 punkti (+3) ja 10 punkti (+4) panustas Daniel Matheney. Tartu vastuvõtt oli 41% ja rünnak samuti 41%, blokk saadi Pärnu rünnakutele ette 12 korral ja servijoone tagant teeniti 6 punkti ning eksiti 21 servil.

Pühapäeval suutis kodusaalis mänginud Pärnu Võrkpalliklubi Võru Barrus Võrkpalliklubile vastupanu osutada avageimis, ent kaks järgmist vaatust kaotati juba kindlalt, tulemuseks seega Võru Barruse 3:0 (25:23, 25:18:25:17) võit.

Mitme põhimehe puudumise tõttu koosseisuga hädas olevale Pärnule tõi Siim Rantanen 13 punkti (+5) ja Andrus Raadik lisas 6 silma (+2). Pärnu vastuvõtt oli 42% ja rünnak 30%, blokiga saadi 8 punkti ja servil löödi 4 ässa ja eksiti 5 pallingul.

Barruse edukaim oli 19 punktiga (+14) Renato Santos, 11 punkti (+7) lisas Kristo Kollo ja 10 (+7) Tarvo Täht. Võitjate vastuvõtt oli 43% ja rünnakuid lahendati 52-protsendiliselt, blokipunkte kogunes 11 ja servipunkte 4 (14 viga).

Pärnakatel jääb mängida Cronimet liiga põhiturniiril veel vaid üks mäng, laupäeval, 17.veebruaril kell 17 liidri Selver Taltechiga. Pärnu VK vastane 20.-25.veebruarini mängitavas veerandfinaalis on Ezerzeme/DU meeskond, kumb võistkond saab koduväljaku eelise ei ole veel selge. Veerandfinaalides peetakse kaks mängu, võrdsete mängupunktide puhul selgitatakse edasipääseja kuldses geimis. Cronimet liiga Final toimub 1.ja 2.märtsil Tallinnas Taltechi spordihoones.