Lätist nädalavahetusel kaks kindlat kaotust.

Laupäeval kaotas Pärnu Võrkpalliklubi 0:3 Jekabpils Lušile.

Tõsiseks madinaks ei läinudki, sest Avo Keele hoolealused teenisid geimides vastavalt vaid 18, 18 ja 19 silma. Lätlased olid paremad nii blokipunktide, rünnakuprotsendi kui ässpallingute arvestuses. Kahekohalise punktisumma kogus Pärnu meeskonnast vaid diagonaalründaja Kristaps Platačs, kes sai kirja kümme punkti (+3). Tony Tammiksaar lisas üheksa (-1) silma. Vastastest oli üleplatsimees Kristaps Smits, kes kogus 18 (+13) punkti.

Pühapäeval tuli sama skooriga tunnistada RTU/Robežsardze/Jurmala paremust.

Pärnakad said geimides 22, 19 ja 23 punkti. Pärnu poolel tõi Toms Svans 8 (+4) ning Harri Palmar ja Atvars Ozolins kumbki 7 punkti. RTU/Robežsardze/Jurmala võitu andsid suurima panuse Renars-Pauls Jansons 9 (+7), Aivis Abolins 8 (+7) ja Patriks Pinka 8 (+4) punktiga. Serviässasid lõid mõlemad meeskonnad 2, blokipunktide arvestuses võitis RTU 6:4. Mõlemad meeskonnad näitasid head vastuvõttu – protsendid 63 vs 60, kodumeeskond lahendas pärnakatest efektiivsemalt rünnakuid – protsendid 53 vs 44.

Pärnu Võrkpalliklubil on jäänud Credit24 Meistriliiga põhiturniiril mängida vaid üks mäng, 29.jaanuaril kodusaalis Gargzdai Amber-Volleyga. Kui Daugavpils ja Jelgava jätavad hooaja pooleli, muutuvad tabelis ka meeskondade punktid: 12 punkti kaotavad nii RTU kui Jekabpils, Pärnul kaob tabelist võidu eest Jelvaga üle teenitud 2 punkti, seega on veel võimalik lõpetada põhiturniir ka 4.-5.kohal.

Veebruaris algab ka Eesti meistrivõistluste play-off ehk veerandfinaalring, kus kõik eesti klubid mängivad korra veel omavahel läbi. Kaasa võetakse kohapunktid vastavalt Credit24 Meistriliiga põhiturniiri paremusjärjestusele: 1.asetus 5punkti, 2.-4, 3.-3 , 4.-2 ja 5.asetus 1punkti. Poolfinaalides jätkavad neli paremat.