Eesti MV poolfinaalseeria lõppes kindla 0:3 allajäämisega viimases mängus. Ees on pronksimängud.

Eile selgus meeste Eesti meistrivõistluste esimene finalist, kelleks on Tartu Bigbank. Poolfinaalseeria kolmandas kohtumises sai Bigbank Pärnu Võrkpalliklubi üle A.Le Coq Sport spordihoones väga kindla 3:0 (25:14, 25:12, 25:15) võidu ning võitis kogu seeria mängudega 3:0. 

Kui seeria eelmine vaatus oli äärmiselt tasavägine ja leidis lõpplahenduse alles viiendas geimis, siis nüüd vajutasid Alar Rikbergi hoolealused gaasi põhja juba avageimis ning kihutasid kindlalt lõpuni välja.

Ilma Hindrek Pulga ja Jörgen Vanamõisata mänginud Pärnu poolel kogus Tony Tammiksaar 10 punkti (+0), 8 punkti (+5) lisas Luiz Damas. Pärnu vastuvõtt oli 50%, rünnak aga 35%, blokiga teeniti vaid 2 punkti ja serviga samuti 2 (10 viga).

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 19 punktiga (+15) Matej Šmidl, Timo Lõhmus lisas 11 (+9) ja Tamur Viidalepp 9 silma (+8) silma. Tartu meeskonna vastuvõtt oli 48% ja rünnakuid lahendati 53-protsendiliselt, blokist saadi 8 punkti (4 sulustamist sai kirja Šmidl) ja servil löödi 6 ässa ja eksiti 3 servil.

 

Pärnu Võrkpalliklubi ootab ees pronksiseeria kolme võiduni. Vastaseks tuleb Barrus Võru VK või Selver/Taltech. Mängudega tehakse algust järgmisel nädalal. 1. ja 3.mängu peavad pärnakad võõrsil, 2. ja vajadusel 4.mäng toimuvad Pärnu spordihallis.