Tony Tammiksaar

Kaotasime mängu ja hooaja lõpuni ka Tony Tammiksaare.

Laupäeval Sõle spordihallis toimunud mängus alistas Selver Tallinn 3:1 (21:25, 25:20, 25:20, 25:18) Pärnu Võrkpalliklubi.

Avageim kulges paremini Pärnu meeskonna jaoks, kes pidi mängu alustama ühe põhimehe Toms Švansita, kes haigestus. Pärnu haaras geimi keskel 17:12 eduseisu ning võitis esimese vaatuse kindlalt 25:21. Selver tegi selles geimis 11 omaviga vastase 3 vastu. Järgmine vaatus oli tasavägine kuni lõpuni, kus Selver 20:17 ette pääses ning geimi enda kasuks keeras. Kolmanda geimi alguses pääses kodumeeskond ette 10:6 ja seda edu ei loovutatud. Neljas vaatus algas samuti tasavägiselt, kuni Mihkel Varblane Selveri 13:11 ette viis ja edasi kulges geim Selveri dikteerimisel. Viimases geimis sai raskelt vigastada Pärnu nurgaründaja Tony Tammiksaar, kannakõõluse täieliku rebendi tõttu teostati talle pühapäeval Pärnu haiglas kirurgiline operatsioon, pärast neljanädalast kipsravi võtab taastusravi aega vähemalt kuus kuud. Kahjuks on Tony jaoks hooaeg lõppenud.

Pärnu meeskonna edukaim oli rünnakul 16 punktiga (+12) ukrainlane Borys Zhukov, Markus Uuskari lisas 15 silma (+0). Pärnu vastuvõtt oli 55%, rünnakuid lahendati 31-protsendiliselt, blokipunkte koguti 10 ja servil löödi 2 ässa ja eksiti 15 pallingul

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 18 punktiga (+10) Denis Losnikov, 17 punkti (+10) panustas Mihkel Nuut, 13 (+0) Oliver Orav ja 12 (+7) Mihkel Varblane. Selveri vastuvõtt oli 52%, rünnak 46%, blokist saadi 12 ja servilt 5 punkti (17 viga).