Aasta algas võidu ja napi kaotusega. Hindrek Pulk on taas Pärnu eest väljakul.

Pärnu Võrkpalliklubi võõrustas nädalavahetusel Läti klubisid.

Hindrek Pulga tagasitulekumängus laupäeval Pärnu spordihallis sai Pärnu VK 3:1 (16/25 25/21 25/22 26/24) jagu Daugavpilsi Ülikool/Ezerzemest.

Taas koduses võrkpallis kõrgeimal tasemel kaasa lööv Pulk mängis Pärnu eest kaks esimest geimi ja kogus selle ajaga 7 punkti (+2). Pärnu resultatiivseimaks kerkis kohtumise teises pooles mänginud Kaur Erik Kais 15 punktiga (+7), Tony Tammiksaar lisas 13 silma (+2) ning Jörgen Vanamõisa 10 punkti (+8). Lätlaste edukaim oli 18 punktiga (+5) Andris Širjakovs.

Pärnu oli vastasest parem nii vastuvõtul kui rünnakul – vastuvõtt 53% vs 47% ja rünnak 42% vs 36%, blokis oli 17 – 15 parem Daugavpils, servil lõi Pärnu ühe ässa ja eksis 16 servil, Daugavpils sai servijoone tagant punkte 9 ja tegi 12 viga.

Pühapäeval madistas Pärnu VK Jekabpilsi Lušiga viis geimi. 0:2 kaotusseis õnnestus tasa mängida ja 5.geimis oli tablool veel viik 10:10. Mängu lõpus olid külalised kindlamad ja kahjuks tuli kodumeeskonnal lõpuks vastu võtta 2:3 (18/25 24/26 26/24 25/20 11/15) kaotus.

Pärnu meeskonna kasuks tõi Ivory Õuekallas 18 punkti (+4), 16 silma (+4) lisas Tony Tammiksaar ja 14 (+10) Jörgen Vanamõisa (mh 8 blokki!). Pärnu vastuvõtt oli 52% ja rünnak 41%, blokist saadi 12 punkti ning servilt 8 (22 viga).

Jekabpilsi resultatiivseimaks tõusis 19 punktiga (+13) Zigurds Adamovics. Lätlaste vastuvõtt oli 46% ja rünnak 39%, servil löödi 4 ässa (13 viga) ja blokiga saadi koguni 22 punkti.

Pärnu VK järgmised mängud Balti liigas on kolmapäeval Tartus Bigbanki ja laupäeval Võrus Barrus VK-ga.