Pühapäeval, 04.10 kell 17:00 Pärnu VK vs. Saaremaa VK (0)

29.09.2020
» »

Credit24 Meistriliiga algas kindla võidu ja napi kaotusega (0)

Laupäeval alustas Pärnu VK uut hooaega Pärnu spordihallis 249 pealtvaataja rõõmuks kindla võiduga, saades 3:0 (25:17, 25:21, 25:20) jagu TalTechist. Pärnu meeskonna edukaim oli rünnakul lätlane Atvars Ozolins 18 punktiga (+13), Ozolinsi rahvuskaaslased Toms Švans ja Kristaps Platacs lisasid kumbki 12 silma (efektiivsus vastavalt +8 ja +3). Pärnu vastuvõtt oli 65%, rünnakuid lahendati 55-protsendiliselt, servil löödi 6 ässa (14 viga) ja blokiga saadi samuti 6 punkti.TalTechi poolel tõi Sten Perillus 10 punkti (+10), Valentin Kordas lisas 8 (+0) silma. TalTechi vastuvõtuprotsent oli 43, rünnak 34%, blokist saadi 7 ja serviga 1 punkt (vigu tehti 12).

Pühapäeval Tartu Ülikooli spordihallis õnnestus pärnakatel mängu algus hästi, esimesed geimid võideti, ent seejärel võitis Bigbank kolm järgmist vaatust, mängu lõpptulemuseks 3:2 (20:25, 22:25, 25:18, 25:18, 15:9). Pärnu meeskonna resultatiivseimana tõi 17 punkti (+8) Atvars Ozolins, Kristaps Platacs panustas 15 (+2) ja Toms Švans 13 (+7) punkti. Avo Keele juhendatava meeskonna vastuvõtuprotsent oli 55, rünnakuid lahendati 38-protsendiliselt, blokist saadi 11 punkti ja servil löödi 5 ässa ja eksiti 19 pallingul.Tartu meeskonna edukaim skoorija oli Stefan Kaibald 19 punktiga (+12), Märt Tammearu lisas 15 (+8) ja 14 (+8) punkti. Bigbanki vastuvõtt oli 51%, rünnak 43%, blokist saadi 11 punkti ja servil löödi 4 ässa ja eksiti 13 pallingul.

Pärnakate järgmine liigamäng on juba sel pühapäeval, 4.oktoobril kell 17 kui Pärnu spordihallis võõrustatakse Saaremaad.

28.09.2020
» »

Credit24 Meistriliiga avamäng sel laupäeval. (0)

SAALIS PALUN JÄRGI REEGLEID:

•  Hoia vahet ja istu hajutatult. Tribüünidel on istekohad kleebistega märgistatud.
  •  Näomaski kandmine on saali sisenemisel kohustuslik (söömiseks/joomiseks võid maski eemaldada). Anname tasuta maski igale piletiostjale.
  • Pasunad ei ole lubatud.
  • Publikumänge ja muud meelelahutust mängu vaheaegadel ei toimu.
  • Pealtvaatajatele ja kõrvalistele isikutele on keelatud pääs võistlusväljakule.

KUI TUNNED ENNAST KEHVASTI (väsimus, külmetus, nõrkus, peavalu, köha ja nohu) - PALUN ÄRA TULE SAALI, VAATA MÄNGU OTSEÜLEKANNET ONLINEST.

PALUME PILET OSTA EELMÜÜGIST www.piletikeskus.ee! Nii väldime sissepääsul järjekorda. Mängu pileti saad osta ka kohapeal sularahas - palun võta kaasa täpne summa.