missing « custom component » marker!

Poolfinaali viimases mängus 0:3 kaotus Tartule, ees ootab pronksilahing Selveriga

Pühapäeval Pärnu kodusaalis toimunud poolfinaalseeria kolmas kohtumine kulges Avo Keele hoolealustele väga keeruliselt, kui avageim kaotati 22:25 ja teine 19:25. Murrangut ei suudetud mängu tuua ka kolmandas vaatuses, kus Tartu pääses geimi keskel 14:10 juhtima. Edu hakkas sulama geimi lõpus, kui Pärnu tuli kahe punkti kaugusele 20:22. Järgmised punktid kuulusid aga Tartule ja esimene matšpall tuli seisul 24:21. Kevin Saar päästis veel punkti Pärnule, ent eksis siis servil ja geim kuulus Tartule tulemusega 25:22 ning kogu kohtumine seega 3:0 (25:22, 25:19, 25:22) Tartule.

Pärnu resultatiivseimana kogus Kevin Saar 10 punkti (+4). Pärnu vastuvõtt oli 48,4%, rünnakuprotsent 43,8. Blokist saadi 7 punkti, servilt 4 (vigu tehti 16).Tartule tõid nii Mart Naaber kui Brook Aloise Sedore kumbki 10 punkti. Tartu vastuvõtt oli 60,4% ja rünnak 40,6%. Blokipunkte kogunes 7, serviga teeniti 8 punkti (servivigu tehti 11).

Pärnu libero Silver Maar tõdes, et asjad ei sujunud kuidagi. „Vastuvõtt ja bloki-kaitse olid meile kõige problemaatilisemad," kommenteeris ta Kanal12 mängujärgses intervjuus. Pronksiseerias ootab ta tõsist võitlust. "Selver on väga tugev praegu, peame kindlasti oma parimat mängu näitama."

Pärnu hooaeg jätkub seega Eesti meistrivõistlustel pronksilahinguga, kus vastaseks Selver. Kolme võiduni peetava seeria avamäng on 3.mail Pärnus.