missing « custom component » marker!

Pärnu VK võitis Võrus Gutmanni turniiri (0)

Nädalavahetusel toimus Võrus 59. rahvusvaheline Jaan Gutmanni nimeline võrkpalliturniir. Võistkondadele olid need viimased kontrollmängud enne 30.septembril algavat Credit 24 Meistriliigat. Pärnu VK meeskonnal õnnestus võita turniiril esikoht, ainust kaotus saadi viimases mängus Saaremaa Võrkpalliklubilt. Pärnakad vajasid geimivõitu, mis väga pingelise ja tasavägise kohtumise viimaste punktide õnnestumisega ka saadi. Lootusetuna tundunud kaotusseisust 20:24 teeniti kapten Harri Palmari osavate servide najal kuus punkti järjest ning lõpetati geim 26:24 võiduga.

Tulemused:

Pärnu VK vs. Võru SK/VK 3:0 (25:17,25:19.25:16),

Pärnu VK vs. RTU/Robezardze 2:1 (26:24,22:25,25:21),

Pärnu VK vs. Bigbank Tartu 3:0 (25:18, 25:23, 32:30),

Pärnu VK vs. Saaremaa VK 1:2 (23:25, 22:25, 26:24)

Pärnu VK meeskonna turniiri parim mängija Kevin Saar.

Credit 24 Meistriliiga avanädalavahetusel mängivad pärnakad Rakveres ja Tartus. Esimesed kodumängud on 7.oktoobril RTU ja 8.oktoobril Jelgavaga. Meeskonna esitlus ehk Meet&Greet toimub 6.oktoobril kell 18 Pärnu Kaubamajakas.

25.09.2017
» »

Tartus toimus nädalavahetusel Würth Cup (0)

Sel nädalavahetusel testisid klubid hooajaeelset võistlusvormi Tartus Würth Cupil.

Pärnu VK meeskonnal õnnestus kontrollkohtumises alistada kodused konkurendid, põhjanaabritele vastu ei saadud. Pärnakatele kolmas koht, turniiri võitis valitsev Soome meister Valepa.

Pärnu VK - Valepa Sastamala 1:2 (24:26, 16:25, 30:28)

Pärnu VK - Lakkapää  0:3 (28:30, 16:25, 17:25)

Pärnu VK - Saaremaa VK 3:0 (25:22, 25:20, 27:25)

Pärnu VK - Bigbank Tartu 2:1 (30:28, 21:25, 28:26)

Pärnu VK meeskond osaleb 22.-24.septembril Võrus Gutmani mälestusturniiril, Credit 24 Meistriliiga algab pärnakatele 30.09 Rakveres ja 01.10 Tartus.