» Uudised

Pühapäeval, 04.10 kell 17:00 Pärnu VK vs. Saaremaa VK (0)

29.09.2020

Credit24 Meistriliiga algas kindla võidu ja napi kaotusega (0)

Laupäeval alustas Pärnu VK uut hooaega Pärnu spordihallis 249 pealtvaataja rõõmuks kindla võiduga, saades 3:0 (25:17, 25:21, 25:20) jagu TalTechist. Pärnu meeskonna edukaim oli rünnakul lätlane Atvars Ozolins 18 punktiga (+13), Ozolinsi rahvuskaaslased Toms Švans ja Kristaps Platacs lisasid kumbki 12 silma (efektiivsus vastavalt +8 ja +3). Pärnu vastuvõtt oli 65%, rünnakuid lahendati 55-protsendiliselt, servil löödi 6 ässa (14 viga) ja blokiga saadi samuti 6 punkti.TalTechi poolel tõi Sten Perillus 10 punkti (+10), Valentin Kordas lisas 8 (+0) silma. TalTechi vastuvõtuprotsent oli 43, rünnak 34%, blokist saadi 7 ja serviga 1 punkt (vigu tehti 12).

Pühapäeval Tartu Ülikooli spordihallis õnnestus pärnakatel mängu algus hästi, esimesed geimid võideti, ent seejärel võitis Bigbank kolm järgmist vaatust, mängu lõpptulemuseks 3:2 (20:25, 22:25, 25:18, 25:18, 15:9). Pärnu meeskonna resultatiivseimana tõi 17 punkti (+8) Atvars Ozolins, Kristaps Platacs panustas 15 (+2) ja Toms Švans 13 (+7) punkti. Avo Keele juhendatava meeskonna vastuvõtuprotsent oli 55, rünnakuid lahendati 38-protsendiliselt, blokist saadi 11 punkti ja servil löödi 5 ässa ja eksiti 19 pallingul.Tartu meeskonna edukaim skoorija oli Stefan Kaibald 19 punktiga (+12), Märt Tammearu lisas 15 (+8) ja 14 (+8) punkti. Bigbanki vastuvõtt oli 51%, rünnak 43%, blokist saadi 11 punkti ja servil löödi 4 ässa ja eksiti 13 pallingul.

Pärnakate järgmine liigamäng on juba sel pühapäeval, 4.oktoobril kell 17 kui Pärnu spordihallis võõrustatakse Saaremaad.

28.09.2020

Credit24 Meistriliiga avamäng sel laupäeval. (0)

SAALIS PALUN JÄRGI REEGLEID:

•  Hoia vahet ja istu hajutatult. Tribüünidel on istekohad kleebistega märgistatud.
  •  Näomaski kandmine on saali sisenemisel kohustuslik (söömiseks/joomiseks võid maski eemaldada). Anname tasuta maski igale piletiostjale.
  • Pasunad ei ole lubatud.
  • Publikumänge ja muud meelelahutust mängu vaheaegadel ei toimu.
  • Pealtvaatajatele ja kõrvalistele isikutele on keelatud pääs võistlusväljakule.

KUI TUNNED ENNAST KEHVASTI (väsimus, külmetus, nõrkus, peavalu, köha ja nohu) - PALUN ÄRA TULE SAALI, VAATA MÄNGU OTSEÜLEKANNET ONLINEST.

PALUME PILET OSTA EELMÜÜGIST www.piletikeskus.ee! Nii väldime sissepääsul järjekorda. Mängu pileti saad osta ka kohapeal sularahas - palun võta kaasa täpne summa.