Noortetreenerid PÀrnus ja PÀrnumaal teevad head tööd! Lisame 2020/2021 koosseisu vÀrsket verd ja uljust (0)

Noortetreenerid Pärnus ja Pärnumaal teevad head tööd! Lisame 2020/2021 koosseisu värsket verd ja uljust

Meeskonnaga on liitunud:

➡ Sander Kasela - alustas võrkpallitreeningutega Häädemeestel Lauri Lepiku juhendamisel

➡ Karl Mattias Prangli - alustas Pärnu Spordikoolis, treenerid Toomas Jasmin ja Egon Edo
Mõlemad poisid on seadnud endale algaval hooajal eesmärkideks võidelda koha eest algkoosseisus ja lõpetada edukalt gümnaasium.

09.07.2020

Läti rahvuskoondise kapten taasliitub Pärnu Võrkpalliklubiga. (0)

Läti rahvuskoondise kapten, 26-aastane keskblokeerija Toms Švans allkirjastas täna lepingu Pärnu Võrkpalliklubiga.
Möödunud hooajal Prantsusmaa League B-s Saint-Nazaire klubi esindanud lätlane on Pärnus pallinud ka varasemalt kolmel hooajal - viimati 2018/2019 kui saavutati Eesti meistritiitel.

Toms Švansi klubid:
2012-2016 Daugavpils (Läti)
2016-2019 Pärnu VK
2019-2020 Saint-Nazaire Volley-Ball Atlantique (Prantsusmaa, League B)
2020 Pärnu VK

Toms Švans: „Toon kindlasti meeskonda kogemust ja olen valmis raske tööga treeningutel olema eeskujuks noorematele mängijatele. Mulle meeldib Pärnus. Loodan, et võitleme liigas medalite eest“.

06.07.2020

Hooaeg jäi lõpetamata. Suur tänu toetuse eest. Pärnu VK jätkab sügisel võimalikult kõrgel tasemel. (0)

25.05.2020

Kohtume sügisel. Jääme terveks. (0)

16.03.2020

Pärnu VK jääb Balti Liiga finaalturniirilt eemale, hooaeg jätkub Eesti meistrivõistlustega. (0)

09.03.2020

Veerandfinaali avamängus kodus 0:3 kaotus Jekabpilsile. Selg on nüüd vastu seina, seeria jätkub nädalavahetusel Lätis. (0)

02.03.2020

Põhiturniiri viimases mängus kaotus Selverile, veerandfinaalis on vastaseks Jekabpils Luši (0)

25.02.2020

Kindel 3:0 võit Taltechi üle, Pärnu VK lõpetab põhiturniiri viiendana. (0)

17.02.2020

Kaks kindlat võitu ja tabelisse kuus punkti! (0)

03.02.2020

Andsime liiga liidrile lahingu, teenisime punkti. (0)

24.01.2020

Neljapäeval kodumäng tabeli liidri Saaremaaga (0)

20.01.2020

Kaks võitu tabelisse, sel neljapäeval võõrustame liiga liidrit Saaremaa VK-d. (0)

20.01.2020

Aasta algas võidu ja kaotusega (0)

06.01.2020

2020 jaanuari ja veebruari kodumängud (0)

27.12.2019

Horvaatias väga valus kaotus kuldse geimiga (0)

19.12.2019

Arhiiv
Uudised | Võistkonnad | Credit24Meistriliiga | Noored | Galerii | Fännid/toetajad | Kontakt | Pärnu Võrkpalliklubi hümn |