19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
» Uudised

Pärnu alistas teises mängus Riia 3:0 ja kohtub poolfinaalis Jekabpilsiga

Laupäeval Riias toimunud veerandfinaalseeria teises mängus sai põhiturniiri teine meeskond Pärnu VK RTU/Robežsardze üle kindla 3:0 (27:25, 25:18, 25:16) võidu ja edenes seega Credit 24 Meistriliiga poolfinaali. Avamängu oli Pärnu võitnud kodusaalis tulemusega 3:1.

Robert Juchnevic oli Pärnu meeskonna edukaim 14 punktiga (+6), Kevin Saar lisas 11 silma (+1). Pärnu meeskonna vastuvõtt oli 76%, rünnak 63,1%. Blokipunkte teeniti 10 (neist 4 tõi Tamar Nassar) ja servipunkte 3 (vigu kogunes pallingul 16). Vastaste poolel tõid Gatis Garklavs ja Aleksandrs Avdejevs kumbki 9 punkti. RTU vastuvõtt oli 78,1, rünnak vaid 31.6%. Blokipunkte teeniti 8, servipunkte 5.

Credit 24 Meistriliiga finaalturniir toimub sel nädalavahetusel Kuressaare spordikeskuses.