19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
» Uudised

Pärnu mängib Eesti karika finaalis! (0)

Olles võitnud võõrsil peetud Eesti karikavõistluste poolfinaali avamängus Bigbank Tartut 3:0, vajasid Avo Keele hoolealused edasipääsu kindlustamiseks kordusmängust kaht geimivõitu. Ülesandega tuldi rohkearvulise kodupubliku ees toime hiilgavalt: avageim võideti 25:17 ja teine 25:19. Kokku seega justkui 5:0.

Pärnakate resultatiivsemad olid kahes esimeses geimis brasiillane Chizoba Neves Atu ja ukrainlane Ilja Kovalov, kes kogusid vastavalt 6 (+4) ja 5 (+4) punkti. Tähtis roll on Pärnu viimaste nädalate mänguvormi selgel paranemisel olnud aga Taavet Leppikul, kes hoolitses ka täna servi vastuvõtu toimimise eest.

Pärast edasipääseja selgumist panid mõlemad meeskonnad mängu mitmed vahetusmehed. Tartu võitis kolmanda 25:13 ja neljanda 25:20. Viiendas geimis oli numbritega 16:14 parem Pärnu, kes võitis seega mängu 3:2. Statistika.

Eesti karikafinaalis kohtub Pärnu VK tiitlikaitsja Saaremaa VK-ga. Finaalid toimuvad 22. detsembril Kuressaares.

Pärnu VK meeskonna järgmine mäng on sel pühapäeval, 16.detsembril kell 17:00 Pärnu spordihallis, Credit 24 Meistriliiga mängus tuleb karika finaali soojenduseks suvepealinna just Saaremaa meeskond.

10.12.2018

Eurosari sai läbi. Juba pühapäeval kodusaalis Eesti karika otsustav poolfinaal. (0)

Itaalia klubi Monza Vero Volley alistas CEV Challenge Cupi 1/16-finaali kordusmängus kolmapäeval Pärnu Võrkpalliklubi 3:0 (25:21, 25:22, 25:19) ning lõpetas sellega Eesti klubi euroteekonna. Avakohtumise võitis Itaalia klubi Pärnus samuti 3:0.

Pärnu resultatiivseim Chizoba Neves Atu, kes tõi 14 punkti (+9), Illia Kovalov lisas 7 silma (+3). Pärnu vastuvõtt oli 51%, rünnak 45%, blokipunkte kogunes 4, servipunkte 6 (eksiti 8 pallingul). Peatreener Avo Keel andis mängus kasulikke minuteid ka noortele mängumeestele.

Monza edukaim oli 15 punktiga (+10) Oleg Plotnitški. Itaalia klubi vastuvõtt oli 50%, rünnakuid realiseeriti 61-protsendiliselt, blokipunkte teeniti 5, servil löödi 4 ässa ja eksiti 16 pallingul.

Pärnu meeskonnal seisab sel pühapäeval kell 16:00 Pärnu spordihallis ees väga tähtis kohtumine. Eesti 2018 karikavõistluste poolfinaali kordusmängus võõrustatakse Bigbank Tartut, keda nädal tagasi võideti vastase väljakul 3.0 Palun tule saali ja ela häälekalt kaasa. Sissepääs on kõigile tasuta - pileti teeb välja Eston Ehitus. Finaali pääsuks vajab suvepealinna meeskond sellest mängust kahte geimivõitu. Tartu 3:0 või 3:1 võidu korral mängitakse kuldne geim 15punktini. Eesti karikavõistliste finaal toimub 22.detsembril.

07.12.2018

Eston Ehitus teeb kõigile pileti välja! Tule saali! (0)

05.12.2018

Karika poolfinaali avamängust 3:0 võit! (0)

03.12.2018

CEV Challenge Cupi avamängust 0:3 kaotus Vero Volley Monza-le (0)

29.11.2018

Limbaži vastu kindel 3:0 võit. Järgmisel kolmapäeval algab kodusaalis eurosari. (0)

23.11.2018

Kaks võitu tabelisse juurde. (0)

19.11.2018

Laupäeval Eesti karikavõistluste 1/4 finaali kordusmäng (0)

06.11.2018

Nädalavahetusel kaotus liiga liidrile ja võit viimase üle (0)

05.11.2018

Sel nädalavahetusel kodumängud. Tule palun saali, iga toetaja on oluline! (0)

30.10.2018

Karikavõistluste avamängust 3:1 võit! (0)

29.10.2018

Esimesest kodumängust võit tabelisse juurde (0)

21.10.2018

Sel pühapäeval esimene kodumäng. Tule saali! (0)

15.10.2018

Meeskonna esitlus! Meet'n'Greet! (0)

10.10.2018

Pärnu avas tiitlikaitsja vastu võiduarve! (0)

08.10.2018

Arhiiv
Uudised | Võistkonnad | Credit24Meistriliiga | Noored | Galerii | Fännid/toetajad | Rannaväljak | Kontakt | Pärnu Võrkpalliklubi hümn |