19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
» Uudised

Pärnu VK CEV Challenge Cupi veerandfinaaliks Türki ei sõida (0)

Pärnu Võrkpalliklubi ei sõida koroonaviiruse leviku ja sellest tulenevate ohtude tõttu Türgis toimuvale turniirile.

Pärnu VK pidi 8.-10. detsembril Türgis Ankaras toimuvas “mullis” korraldatavas veerandfinaalis kohtuma Ankara Ziraat Bankasi (Türgi) ja Nicosia Omonia (Küpros) paari võitjaga.

Koroonaviiruse leviku tõttu ning tuginedes Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldustele ja juhistele ei pea Pärnu võrkpalliklubi mõistlikuks Türki Challenge Cupi mängule reisida. Reisipiirangute tõttu on Türki reisimine pikk ja keeruline, kuna otselennud Eestist pole lubatud. Lisaks kujutaks reis ohtu mängijate ja treenerite tervisele ning naastes tuleks jääda isolatsiooni.

Oleme nõus veerandfinaali mängu pidama jaanuari lõpus või veebruaris juhul, kui koroonaviiruse levik on pidurdunud. Ootame selle kohta CEV-ilt tagasisidet.

27.11.2020

Sel nädalavahetusel tõenäoliselt selle aasta viimased kodumängud (0)

NB! Saalis kehtib 2+2 reegel, näomask on kohustuslik, publikut on saali lubatud kuni 250 inimest.

25.11.2020

CEV Challenge Cupi mängud toimuvad Türgis (0)

Euroopa võrkpalliliit on otsustanud, et madalaimas eurosarjas ehk CEV Challenge Cupil, kus löövad tänavu kaasa nii Pärnu kui ka Saaremaa, jätkatakse koroonaviiruse leviku tõttu hooaega n-ö mullides. Mõlemad Eesti klubid peaksid olema mängutules vahemikus 8. kuni 10. detsember.

Pärnakad, kes olid niigi sarnaselt saarlastele avavoorust edasi pääsenud ainsatki mängu pidamata, said nädala alguses teada, et ka nende kaheksandikfinaali vastane, Austria klubi Zwettli Raiffeisen Waldviertel loobus eurosarjast. Pärnu on seega pääsenud juba veerandfinaali.

“See on pigem ikkagi kurb uudis,” ütles Pärnu klubi mänedĹľer Reio Tilk täna Võrkpall24’le. “Oleksime tahtnud nendega mängida. Pakkusime välja nii kodus-võõrsil süsteemis mängimist kui ka ühe meeskonna kodus ühe või kahe mänguga edasipääseja selgitamist, aga CEV on võtnud vastu otsuse, et kõik mängud peetakse ära mullides ja austerlased otsustasid loobuda.”

Kui eelseisvad nädalad uusi muudatusi kaasa ei too ja kõik läheb plaanipäraselt, lendavad pärnakad detsembris Ankarasse, kus peetakse kolme klubi osalusel esimene “mull”. Et Avo Keele hoolealused pääsesid juba veerandfinaali, ootavad nad esmalt endale vastast paarist Ankara Ziraat Bankasi (Türgi) – Nicosia Omonia (Küpros). Paari võitja, kelleks osutub suure tõenäosusega Türgi suurklubi Ankara, selgub ühe mänguga. Samuti selgitatakse veerandfinaalist edasipääseja ühe kohtumisega.

Rohkem selgust peaks saabuma seoses eurosarjaga sel nädalal.

/ Võrkpall24.ee/

17.11.2020

Nädalavahetuselt kaks võitu! Pärnu VK vs. Jelgava Biolars 3:2, Pärnu VK vs. RTU/Robežsardze/Jurmala 3:1 (0)

02.11.2020

Nädalavahetusel kodumängud. Pane tähele! Laupäeval mäng kell 15 ja pühapäeval kell 19 (0)

27.10.2020

Pärnu VK langes kuldse geimi järel (0)

26.10.2020

Pärnu Võrkpalliklubi teenis pühapäeval kodusaalis võidulisa ning kerkis liigatabelis kolmandale kohale. (0)

19.10.2020

Pühapäeval kodumäng, tule saali! (0)

12.10.2020

Aadu Luukase karika avamängus magus võit Selveri üle! (0)

09.10.2020

Neljapäeval kodus Aadu Luukase karika veerandfinaali avamäng Selveriga (0)

06.10.2020

Kodusaalis Saaremaale vastu ei saanud (0)

05.10.2020

Pühapäeval, 04.10 kell 17:00 Pärnu VK vs. Saaremaa VK (0)

29.09.2020

Credit24 Meistriliiga algas kindla võidu ja napi kaotusega (0)

28.09.2020

Credit24 Meistriliiga avamäng sel laupäeval. (0)

22.09.2020

Uus fännisärk on valmis! (0)

08.09.2020

Arhiiv
Uudised | Võistkonnad | Credit24Meistriliiga | Noored | Galerii | Fännid/toetajad | Kontakt | Pärnu Vőrkpalliklubi hümn |