21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
» Uudised

Pärnu alistas võrkpalli eurosarjas Horvaatia tippklubi! (0)

Pärnu Võrkpalliklubi võõrustas neljapäeval CEV Challenge Cupi 1/16-finaali avamängus Horvaatia klubi Kaštela Mladosti Ribolat ja võttis 3:1 (25:18, 17:25, 25:10, 25:23) võidu. Kordusmäng toimub Horvaatias 18. detsembril.

Pärnu peatreener Avo Keel oli oma hoolealuste esitusega rahul ja kriitikat ei teinudki. "Meie rääkisime oma asjad mängueelsel koosolekul ära ja kõige suurem küsimärk oli, et kuidas me alustame just mentaalse poole pealt. Täna olid mehed lõpuni agressiivsed vaatamata teise geimi suurele kaotusele. Selles suhtes tublid. Meid ei masendanud seegi, et nad lõid head servi, aga nad võtsid teises geimis väga hästi vastu ka. Nemad harrastavad väga kiiret mängu, vahel saime näppe vahale, vahel blokke, vahel tõime kaitses üles, vahel nad eksisid. Kõik meie mehed ründasid üle 50%, mis on väga hästi, kogu võistkonna rünnak ka üle 50%, seda vist on sel hooajal vaid korra olnud," analüüsis Keel kohtumist. "Et kordusmängus edu saavutada, peame vähemalt sama hästi esinema. Tegu on Balkani tiimiga ja ka peatreener lubas mulle pärast mängu, et küll nad kodus meile näitavad."

Sidemängija Martti Keel oli peatreeneriga sama meelt. "Võtsime maksimumi, mis võtta oli ja väljakul olek oli positiivne - mehed tahtsid. Isegi kui alati ei õnnestunud, siis võideldi. Tänane olek oli palju parem kui Rootsi mängus kodus (eelringi kohtumine Linköpinguga-toim)," sõnas Keel ja lisas, mida saaks veel paremini teha: "Tahaksin, et sellist ärakukkumist ei oleks nagu tekkis teises geimis. Meil kipub neid kehvasid perioode natuke liiga palju sisse tulema, õneks nüüd jäi see enamvähem sinna teise geimi see."

Pärnu algkoosseis: Martti Keel, Kristaps Platacs, Andrey Gvozdev, Eder Levi Kock, Tony Tammiksaar, Taavet Leppik, libero Silver Maar. Mängu algus oli tasavägine, 10:10 seisult pääses Pärnu ette 13:10. Edu suudeti hoida geimi lõpuni ja Leppiku rünnaku järel juhiti 20:15. Geim kindlalt Pärnule, tulemuseks 25:18.

Teine vaatus kulges horvaatide dikteerimisel, vasakukäeline temporündaja Stipe Peric kasvatas külaliste edu 11:7-le ja diagonaali Ivan Matokovici vedamisel kasvatati geimi lõpus vahe 21:15-l. See geim kuulus kindlalt Horvaatia klubile - 25:17. Mäng käis suurte kõikumistega ja kolmas geim algas taas paremini Pärnule - Platacsi ässa järel juhiti 7:2. Geimi keskel kärises vahe Gvozdevi bloki järel 13:6-le. Seda geimi kontrollis Pärnu väga kindlalt ja võitis selle 25:10.

Neljandat geimi asusid külalised juhtima 5:1, ent Pärnu kogus end kiirelt ja viigistas Leppiku rünnaku järel 6:6. Edasi mindi punkt-punktis, kuni geimi keskel pääses Kaštela ette 16:13. Pärnu jõudis viigini seisul 19:19 ja läks vastaste tehnilise praagi ja rünnakuvea järel omakorda ette 21:19. Lõpp oli ärev, ent Avo Keele meeskond suutis otsustavatel hetkedel kindlam olla ja võitis geimi Leppiku löögist 25:23. Mäng seega Pärnule 3:1.

Statistikat: Pärnu edukaim oli 22 punktiga (+19) Kristaps Platacs, 18 silma (+14) panustas Taavet Leppik ja 10 punkti (+8) Andrei Gvozdev. Pärnu vastuvõtt oli 51%, rünnakuid lahendati 53-protsendiliselt, blokipunkte teeniti 12 (neist 5 pani Gvozdev) ja servil löödi 5 ässa ja eksiti 11 servil. Kaštela resultatiivseimana tõi 17 punkti (+16) Ivan Matokovic, horvaatide vastuvõtt oli 44%, rünnak 41%, blokiga saadi 9 ja serviga 6 punkti (eksiti 10 pallingul).

Pärnu alustas eurosarja eelringist, kus alistas kahel korral Rootsi meisterklubi Linköpingu ja pääses põhiturniirile.

13.12.2019

Nädalavahetusel Lätist võit ja kaotus. Võistkonnast lahkus Robert Poole. (0)

Nädalavahetusel Lätist võit ja kaotus. Võistkonnast lahkus Robert Poole.

Laupäeval alistas Pärnu Võrkpalliklubi võõrsil 3:0 (25:22, 25:19, 25:20) Jelgava Biolarsi. Pärnu parimana tõi Krisaps Platacs 16 punkti (+8), Andrey Gvozdev lisas 10 silma (+5). Pärnu meeskonna vastuvõtt oli 65%, rünnak 59%, blokist teeniti 5 ja serviga 7 punkti (8 viga). Karlis Pauls Levinksis oli Läti klubi edukaim, tuues 16 punkti (+10), Jelgava vastuvõtt oli 62%, rünnak 53%, blokipunkte kogunes 4, servil löödi 6 ässa ja eksiti 13 servil

Pühapäeval pidi Pärnu Võrkpalliklubi  tunnistama RTU/Robežsardze 3:1 (23:25, 25:20, 25:18, 25:21) paremust. Pärnu edukaim oli 15 punkti (+7) toonud Taavet Leppik, 14 punkti (+7) panustas Eder Levi Kock ja 11 (-2) Andrey Gvozdev. Pärnu meeskonna vastuvõtt oli 51%, rünnakuid lahendati 35-protsendiliselt, blokist saadi 18 punkti (Mhait Martin Pool sai kirja 7 blokki, 5 sulustamist lisas Kock) ja servil löödi 2 ässa ning eksiti 10 pallingul. RTU resultatiivseimana tõi Gatis Garklavs 25 punkti (+8), Läti klubi vastuvõtt oli 53%, rünnak 41%, blokist saadi 10 punkti, servil löödi 11 ässa ja eksiti samuti 11 servil.

Pärnu VK meeskond jätkab Credit24 Meistriliigas 5.positsioonil, tabeliseisu vaata siit: http://bvl-web.dataproject.com/CompetitionStandings.aspx?ID=5&PID=7

Enne Läti miniturneed lõpetas Pärnu VK meeskond lepingu inglasest digaonaalründaja Robert Poole`ga.

Pärnu jaoks oli see viimane mäng enne neljapäevast CEV Challenge Cupi 1/16 finaali kohtumist Horvaatia klubi Mladosti Ribola Kaštelaga. Mäng toimub Pärnus algusega kell 19.00

09.12.2019

Saaremaale 0:3 kaotus, liigamängud jätkuvad nädalavahetusel Lätis (0)

Credit24 Meistriliiga pühapäevane mängupäev tõstis liigatabeli tippu kaks Eesti klubi, liidriks kerkis Bigbank Tartu ja teise koha hõivas Saaremaa Võrkpalliklubi. Pärnu Võrkpalliklubi jätkab viiendana.

Pühapäeval Kuressaare spordihallis toimunud mängus alistas Saaremaa 3:0 (25:13, 25:19, 25:21) Pärnu VK meeskonna. Saaremaa edukaimana tõi Javier Jimenez 12 punkti (+5), 10 punkti (+9) lisas Henri Treial, sama palju punkte kanti Markus Uuskari arvele (efektiivsus +3). Saaremaa vastuvõtt oli 48%, rünnak 53%, blokiga saadi 13 punkti (5 blokki pani Treial) ja servil löödi 3 ässa ning eksiti 6 pallingul. Pärnu kasuks panustas Kristaps Platacs 9 punkti (+1), 7 silma (-1) lisas Tony Tammiksaar. Pärnu vastuvõtt oli 59%, rünnak 32%, blokipunkte teeniti 6, servipunkte 3 (vigu tehti pallingul 10)

Liidrikohal oleval Tartul on 26 punkti, mängu vähem pidanud Saaremaal on 25 punkti. Kolmandaks langes enne nädalavahetust esikohal paiknenud Jekabpilsi Luši, kel on samuti 25 punkti. Neljas on 17 punktiga Selver Tallinn, viies 15 punktiga Pärnu VK ja kuues 12 punktiga TalTech.

Pärnkate järgmised Credit24 Meistriliiga mängud toimuvad Lätis. Laupäeval, 7.detsembril on vastaseks VK Biolars/Jelgava ja pühapäeval, 8.detsembril RTU/Robežsardze meeskond.

Pärnu VK meeskonna viimane kodumäng sel aastal toimub 12.detsembril Pärnu spordihallis. CEV Challenge Cupi 1/16 finaalis võõrustame Horvaatia klubi Mladost Ribola Kaštela. Korduskohtumine peeatakse 18.detsembril Horvaatias.

02.12.2019

Valitsev Eesti meister Pärnu Võrkpalliklubi pääses CEV Challenge Cupil 1/16-finaali! (0)

28.11.2019

Suur mäng! Tule saali! CEV Challenge CUP 2020 Pärnu VK vs. Linköping VC (0)

26.11.2019

Liigamängus Limbazis 3:0 võit, Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaal mängitakse pärnakateta. (0)

21.11.2019

Pärnu poisid on U20 Eesti karikavõitjad! (0)

18.11.2019

Eurosari algas võiduga! Linköping VC 1:3 Pärnu VK (0)

14.11.2019

Novembri kodumängud! Tule saali! (0)

09.11.2019

Triller! Pärnu võitis kodusaalis Selverit 3:2 (0)

08.11.2019

Neljapäeval kodumäng Selver Tallinnaga. Tule saali! (0)

31.10.2019

Aadu Luukase karikavõistlustel veerandfinaali avamängus Tartule 0:3 kaotus (0)

24.10.2019

Arhiiv
Uudised | Võistkonnad | Credit24Meistriliiga | Noored | Galerii | Fännid/toetajad | Rannaväljak | Kontakt | Pärnu Võrkpalliklubi hümn |