12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
» Uudised

Pärnu alistas teistkordselt Selver Tallinna ja on pronksist võidu kaugusel. Seeria kolmas mäng juba täna Pärnus.

Laupäeval toimus Tallinnas Audentese spordikeskuses Eesti meistrivõistluste pronksiseeria teine mäng Selver Tallinna ja Pärnu VK vahel. Kui avakohtumine kulges ülimalt põnevalt ja kestis viis geimi, siis teises mängus pani Pärnu oma paremuse juba kindlamalt maksma, võttes pealinnast kaasa 3:0 (25:23, 25:22, 29:27) võidu. Seega vajavad Avo Keele hoolealused pronksiseeria võiduks veel vaid üht võitu.

Nagu geimide skoorist näha, polnud ühepoolne ka see kohtumine, ent geimilõppudes oli Pärnu kindlam. Pärnu meeskonna rünnakukoormus jaotus ühtlaselt, 10 silma jäi nii Edvinas Vaškelise kui Harri Palmari arvele, võrdselt 9 punkti panustasid võitu Märt Tammearu ja Kevin Saar. Pärnu vastuvõtt oli täna 47,3%, rünnakuid realiseeriti 42,7-protsendiliselt. Sulustamisega kogunes punkte 8, pallingul löödi 5 ässa ja tehti 14 viga.

Selveri poolel kerkis resultatiivseimaks 16 punkti toonud Taavi Nõmmistu, Oliver Orav lisas 9 punkti. Selveri vastuvõtt oli 55,6% ja rünnakuprotsent 43,5. Blokiga teeniti 2 punkti, serviga vaid 1 (vgu kogunes seejuures 19).

Avakohtumine kulges maksimaalselt põnevalt ning sellest väljus 3:2 võiduga suvepealinna klubi. Ka eelnev hooaeg on loonud eelduse ettearvamatuks seeriaks, sest Credit24 Meistriliiga põhiturniiril kohtuti omavahel kahel korral ja kumbki sai kirja ühe võidu.

Kolme võiduni peetava seeria kolmas kohtumine toimub esmaspäeval, 7. mail kell 19:00 Pärnu spordihallis.