17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
» Uudised

Pärnu asus raske 3:2 võiduga Eesti MV pronksiseeriat 1:0 juhtima

Neljapäeva õhtul läksid Pärnu spordihallis Eesti meistrivõistluste pronksiseerias esmakordselt vastamisi Pärnu Võrkpalliklubi ning tiitlikaitsja Selver Tallinn. Seeria algus oli maksimaalselt põnev, sest võitja selgitamiseks läks tarvis viit geimi.

Avageimi võitis Pärnu kindlalt 25:14, ent kaks järgmist vaatust kuulusid pealinna meeskonnale vastavalt 25:17 ja 25:22. Neljandas geimis jäi 25:20 peale suvepealinna meeskond, seega pidi võitja selguma viienda vaatusega. See kulges tasavägiselt, ent Pärnu suutis Edvinas Vaškelise ja Kevin Saare vedamisel 17:15 paremuse maksma panna.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 17 punkti (+8) toonud Kevin Saar, Märt Tammearu lisas 15 silma (+3). Meeskonna vastuvõtt oli 60%, rünnak 48,8%. Blokipunkte teeniti 8, servilt tuli 7 punkti (tehti 14 viga). Selveri kasuks tõid nii Taavi Nõmmistu kui Oliver Orav kumbki 17 punkti. Selveri vastuvõtt oli 64,8%, rünnak 42%. Blokipunkte kogunes 7, servil löödi 8 ässa ja tehti 14 viga.

Kolme võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub laupäeval, 5.mail kell 17:00 Tallinnas Audentese spordikeskuses ja kolmas mäng taas Pärnus esmaspäeval, 7.mail kell 19:00