19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
» Uudised

Nädalavahetuse kaks võitu ei tõstnud Pärnut kõrgemale põhiturniiri 2.kohast

Lõppenud nädalavahetusega tõmmati joon alla Credit 24 Meistriliiga põhiturniiri mängudele.

Reedel Pärnu VK sai võõrsil Järvamaa vastu kindla 3:0 (25:17, 25:14, 25:14) võidu.Peatreener Avo Keel jäi tulemuse ja mängupildiga rahule. "Kõik saig higiseks ja numbrid on ka normaalsed, nuriseda on raske," sõnas Keel. Pärnu meeskonna rünnak oli 65%, vastuvõtt 62%. Teeniti 9 blokipunkti ja löödi 5 serviässa. "Vastuvõtul olid väga head nii Taavet Leppik kui Kevin Saar," tõstis ta oma meeskonna nurgaründajaid esile. "Ega siin väga mänguks ei läinud, Järvamaa vastuvõtt oli vaid 32% ja rünnak 29%," lisas juhendaja.

Pühapäeval alistas Pärnu kodusaalis oma viimase vastase Selver Tallinnas 3:1 ( 27:25, 25:15, 16:25, 25:19). Edvinas Vaškelis tõi Pärnu parimana 17 punkti (+4). Pärnu vastuvõtt oli 71,6%, rünnak 52,9%. Blokipunkte teeniti 5, servipunkte 11. Selveri edukaimaks kerkis 12 punktiga (+2) Albert Hurt. Selveri meeskonna vastuvõtt oli 47,9%, rünnak 36,4%. Blokist saadi 10 silma (neist 4 läks Kaupo Kivisilla nimele), servilt tuli punkte 6.

Saaremaa kogus 26 mänguga 69 punkti. Teiseks jäi Pärnu, kes lõpetas põhiturniiri 68 punktiga. Kolmanda koha kindlustas juba laupäeval Bigbank Tartu, neljandaks jäi Jekabpilsi Luši ja viiendaks Selver Tallinn. Kuuendana pääses play-offi Rakvere VK, seitsmendana RTU/Robežsardze ning viimasena Jelgava.

Veerandfinaalid peetakse kahe võiduni, veerandfinaalide kuupäevad on 15. ja 17. märts, vajadusel toimub 18. märtsil otsustav kohtumine (kõrgema asetusega meeskonna kodusaalis).

Veerandfinaalide paarid: Saaremaa vs Jelgava, Pärnu vs RTU, Bigbank Tartu vs Rakvere ning Jekabpils vs Selver Tallinn

Pärnu alustab RTU vastu seeriat kodusaalis neljapäeval, 15.03 kell 19:00, laupäeval mängitakse Riias ja vajadusel kolmas mäng taas Pärnus pühapäeval, 18.03 kell 17:00