25 26 27 28 29 30
» Uudised

Soomest kaotus ja kaks võitu!

Pärnu Võrkpalliklubi meeskond osales nädalavahetusel Soomes toimunud kontrollturniiril.

Reedel võõrustas pärnakaid Andrus Raadiku koduklubi Sampo Volley. Eelmise aasta Soome pronksile pärnakad vastu ei saanud, kindel 0:3 kaotus (geimid 20:25, 18:25, 16:25) Lisaks mängitud neljas geim õnnestus pärnakatel võita 25:21

Laupäeval mängiti kaks mängu, mõlemad lõppesid Pärnu Võrkpalliklubil võiduga. Hommikul andis kõva lahingu Soome esiliiga tippu kuuluv KyKy Betset Kyyjärvi, viiegeimilises mängus tuli siiski võõrustajatel alla vanduda 2:3 (24:26, 22:25, 25:13, 25:13, 11:15).

Õhtul oli vastaseks paariaasta tagune Soome meister ja eelmise hooaja viies - Kokkolan Tiigerit. Pärnu VK võitis 3:1 ( 21.25, 25:23, 25:13, 27:25)

Soome turneel valis Pärnu VK meeskond ka uue kapteni, kelleks on algaval hooajal Harri Palmar.
Peatreener Avo Keel võttis kontrollmängud kokku: Hooaja algusele kohaselt kõikusime äärest ääreni, küll oli üks element parem, teine kehvem ja järgmine mäng vastupidi jne. Saime oma kolm mängu kätte, millest kaks olid head mängud Soome kõrgliiga võistkondadega. Igati asjaette läinud turniir oli.

Pärnu VK meeskond Soome kontrollmängudel:
Sidemängijad: Markkus Keel, Karl Lilles
Libero: Silver Maar
Keskblokeerijad: Harri Palmar, Tamar Nassar, Toms Švans, Mhait Martin Pool
Nurgaründajad: Kevin Saar, Taavet Leppik, Robert Juchnevic, Märt Tammearu
Diagonaal: Edvinas Vaškelis

Credit 24 Meistriliiga alguseni on veel 4 nädalat, pärnakate esimesed mängud toimuvad võõrsil. 30. septembril on vastaseks Rakvere VK ja 1.oktoobril Bigbank Tartu. Enne seda veel kaks kontrollturniiri, kus Pärnu osaleb, Tartus 8.-10.09 ja 22.-24.09 Võrus